Піддон Radaway Doros F Stone 90x70 кашеміровий SDRF90700184S

- В наявності
- Код: 182525159
11 247 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний піддон Doros F Kaszmir Stone 90x70 Radaway. Предметом продажу є прямокутний піддон. Doros. F Кашмірний Stone. Піддон акриловий, дуже плоский, призначений для монтажу безпосередньо на підлозі з отвором під сифони діаметром 90 мм. Для піддонів з цієї серії підходять сифони TB90, TB21, TB XS, R500, R510, R580, R400SLIM або R400W SLIM (доступні на інших наших аукціонах). Особливості піддону. Піддон виготовлений з акрилу з поверхнею stone. Має антибактеріальну поверхню, що полегшує очищення. Спроектований з увагою до деталей і естетики. Стійкість до вологи і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 11 247 ₴

