Душовий піддон New Trendy New Azura B0415

- В наявності
- Код: 85093152
11 285 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy New Azura B0415. Душові піддони - це невід'ємний елемент кожної ванної кімнати, що поєднує в собі функціональність та естетику. Вірно підібраний піддон, такий як New Trendy New Azura B0415, може впливати на комфорт щоденного користування ванною кімнатою та вносити гармонію і стиль. Цей сучасний продукт відповідає очікуванням людей, які оформляють свій простір, пропонуючи багато ключових характеристик, які визначають його функціональність та довговічність. Висока якість матеріалів. Піддон New Trendy New Azura B0415 виготовлений з високоякісного акрилу, що робить його легким та стійким до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | New Azura |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 11 285 ₴

