Мийка Uptrend Neva UP45301000

- В наявності
- Код: 136918341
12 427 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Умивальник Uptrend Neva UP45301000. Вибір відповідного умивальника для ванної кімнати є ключовим аспектом кожної архітектурної концепції. Умивальники доступні в різних формах, розмірах і стилях, що дозволяє їх адаптувати до індивідуальних потреб і стилю ванної кімнати. Добре підібраний умивальник не тільки впливає на естетику, але й на функціональність і комфорт використання. Умивальник Uptrend Neva UP45301000 - це відмінний вибір для тих, хто цінує елегантність і практичність. Стильний дизайн і оптимальні розміри. Умивальник Uptrend Neva UP45301000 характеризується прямокутною формою, яка...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 17 см мм |
| Марка | Uptrend |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Neva |
| Отвір для батареї | З отвором |
| Оздоблення | Гладка |
| Перелив | З переливом |
| Стан | Нове |
| Способ монтажа | Вбудований |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 46 см мм |
- Ціна: 12 427 ₴


