Душовий піддон Deante Jasmin білий 120x80см KGJ_044B

- В наявності
- Код: 120632525
12 572 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante Jasmin білий 120x80 см KGJ_044B. Душова піддона. Deante Jasmin. розмірами. 120x80 см. це ідеальне поєднання. функціональності. та. естетики., які чудово вписуються в сучасні інтер'єри ванних кімнат. Завдяки йому щоденне використання душу стає комфортним, а його. біле оздоблення. додає свіжості кожному інтер'єру. Обираючи цей продукт, варто звернути увагу на його. матеріал виготовлення., розміри. та. тип зливу., що дозволить ідеально підібрати до індивідуальних потреб. Матеріал і розміри. Душова піддона виготовлена з. акрилу. розмірами 120x80 см. це відмінний вибір...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см мм |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Jasmin |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 12 572 ₴

