Унітаз без сидіння Oltens Jog Kort 42527000

- В наявності
- Код: 170299390
11 417 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
УНІТАЗ ПІДВІСНИЙ БЕЗ ОБОДКА БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ OLTENS JOG KORT. Система PureRim — це одна з найінноваційніших технологій, що використовуються нині при виробництві унітазів. Особливістю цього підвісного унітазу є відсутність обідка, завдяки чому немає закутків, де можуть накопичуватися забруднення. Змивна вода оточує унітаз і залишає його чистим. Це означає економію води та хімічних засобів, які зазвичай використовуються для чищення туалету. Унітаз PureRim ідеально підходить у поєднанні з вбудованими каркасами Triberg марки Oltens. Продукт з покриттям SmartClean надає можливість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 см мм |
| Довжина: | 47,5 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Доска | Без дошки |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Jog Kort |
| Оздоблення | Глянець |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 11 417 ₴





