Піддон Schedpol Caspar New 80x120x4,5 3.2338

- В наявності
- Код: 106148015
13 727 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
CASPAR NEW - це тонка колекція, яка базується на простій, але позачасовій геометрії, що є основою в проектах піддонів :) Серія CASPAR NEW була створена для людей, які цінують сучасний стиль у поєднанні з комфортом використання. Невелика загальна висота дозволяє цим плоским піддонам бути встановленими на підлозі або бути в неї вмонтованими - пропонуючи безбар'єрний доступ до зони купання. Піддони були посилені ламінатом з смолою та плитою ДСП, а також покриті інноваційним антибактеріальним покриттям, що полегшує очищення. Гарантують довготривалий, комфортний...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 cm мм |
| Глибина | 2,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 13 727 ₴







