Душовий піддон New Trendy Mild 90x90 B0605

- В наявності
- Код: 130634886
12 323 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Mild 90x90 B0605. Душові піддони. це важливий елемент кожної ванної кімнати, що поєднує в собі. функціональність. та. естетику. Вибір відповідної моделі впливає на комфорт використання душу та на загальний вигляд інтер'єру. Квадратний піддон. розмірами. 90x90 см. від виробника. New Trendy. це відмінне рішення для тих, хто шукає елегантний і практичний елемент для своєї ванної кімнати. Варто ознайомитися з ключовими характеристиками, які роблять його унікальним. Матеріал і розміри. Модель виконана з. акрилу. , матеріалу, що цінується за. естетику. та. довговічність. Акрил. характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 12 323 ₴



