Набір зливу Besco Virgo Gold Duo 70см OL70VG

- В наявності
- Код: 125064269
13 398 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лінійний злив. Virgo GOLD Duo. це мінімалістичний дизайн і безпороговий вхід до зони душу, що гарантує комфорт використання. Використання зливу разом з однорідною підлогою оптично збільшує простір ванної кімнати. Комплектний набір - готовий до монтажу. VIRGO GOLD DUO 70 | лінійний душовий злив 70 см, реверсивна решітка, Золота щіткова решітка гладка, або для вбудовування плиткою. Виробник: BESCO. Серія: VIRGO GOLD. Номер каталогу: OL-70-VG. Характеристики продукту. Довжина 70 см. Обробка Золоте щіткове. Слим-канал, ширина 6 см. Низька висота вбудови (62 мм від фланця)...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 50mm |
| Довжина: | 70 см мм |
| Марка | Besco |
| Мoдель | Virgo Duo |
| Тип | Для плиткових душів |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 6 см мм |
- Ціна: 13 398 ₴

