Піддон Novellini Kali A 120x80 MNS120806-30

- В наявності
- Код: 48464925
13 175 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
БРОДІК ПРОСТОРІЧНИЙ Novellini Kali A 120x80 см АКРИЛОВИЙ білий MNS120806-30. NOVELLINI. БРОДІК ПРОСТОРІЧНИЙ Novellini Kali A 120x80 см АКРИЛОВИЙ білий MNS120806-30. ⭐Стабільний і дуже міцний акриловий бродік розмірами 120x80 см.⭐. Непіддатливий на механічні пошкодження та осадження каменю. Поверхня бродіка є. гладкою, приємною на дотик, антибактеріальною і добре утримує тепло, що забезпечує повний комфорт використання. Більше того, спеціальна формула Easy to Clean відповідає за швидке, безпроблемне видалення забруднень, завдяки чому бродік є гігієнічним. і. естетичним...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novellini |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5,5 cm мм |
| Глибина | 3 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Марка | Novellini |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 13 175 ₴

