Душовий піддон Radaway Doros C Compact Stone 90x90x11,5см антрацит SDRC90900564S

- В наявності
- Код: 93867796
12 230 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Doros C Compact Stone 90x90x11,5cm Antracyt (SDRC90900564S). Душові піддони є ключовим елементом кожної сучасної ванної кімнати, поєднуючи в собі функціональність та естетику. Вибір відповідного рішення впливає не лише на комфорт щоденних купань, але й на загальний вигляд інтер'єру. Модель Doros C Compact Stone розмірами 90x90x11,5 см в елегантному антрацитовому кольорі є відмінним рішенням для тих, хто шукає довговічність та сучасний дизайн. Нижче представлені ключові характеристики, які роблять цей продукт унікальним. Матеріал і виконання. Doros C...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros C Compact |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 12 230 ₴

