Мийка Miraggio вбудовувана прямокутна 100x45см 166

- В наявності
- Код: 140580811
11 417 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Miraggio Умивальник Вбудований Прямокутний 100X45см. Умивальники - це невід'ємний елемент кожної ванної кімнати, що впливає як на її функціональність, так і на естетику. Вибір відповідної моделі забезпечує не лише зручність використання, але й підкреслює стиль інтер'єру. На ринку доступні різні види умивальників - від класичних накладних, через вбудовані в стільницю, до підвісних моделей. Важливо звертати увагу на форму, розмір та матеріали, з яких виготовлені умивальники, щоб ідеально підібрати їх до своїх потреб. Сучасний дизайн і форма. Умивальник. Miraggio. вбудований прямокутний...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 13 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Камінь |
| Мoдель | DELLA 1000 |
| Отвір для змішувача | З отвором |
| Оздоблення | Глянець |
| Перелив | З переливом |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 11 417 ₴










