Біде Roca Gap Round Maxi Clean A3570N600M

- В наявності
- Код: 93227301
12 860 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Біде Roca Gap Round підвісне з покриттям supraglaze, колір білий A3570N6S00 Підвісне біде Roca Gap Round з покриттям supraglaze, колір білий - характеристики продукту: Розміри:- Ширина: 355 мм.- Глибина: 540 мм.- Висота: 440 мм. Сховані кріплення, Колір білий, Покриття supraglaze, Об'єм біде (л): 6.3, З отвором для змішувача, Монтажний комплект в комплекті, кришка купується окремо (A806D12001). Серія Roca GAP була розроблена дизайнером Антоніо Булло. Колекція Gap - це функціональність та оптимальне використання простору. Універсальна серія кераміки та меблів для ванних кімнат, яка впишеться...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 см мм |
| Довжина: | 54 см мм |
| Марка | Roca |
| Мoдель | Gap Round |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 35,5 см мм |
- Ціна: 12 860 ₴

