Душовий піддон Radaway Doros A Compact Stone 80x80см кашеміровий SDRA80800584S

- В наявності
- Код: 182555209
11 863 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкруглий піддон Doros A Compact Stone Кашмір 80x80 Radaway. Продається напівкруглий піддон. Doros A Кам'яний Кашмір. Акриловий піддон, дуже плоский, призначений для монтажу безпосередньо на підлозі з отвором для сифону діаметром 90 мм. Для піддонів з цієї серії підходять сифони TB90, TB21, TBXS, R500, R580, R510, R400SLIM, 4R00W SLIM (доступні на іншій нашій аукціоні). Особливості піддону. Піддон виготовлений з акрилу. Має антибактеріальну поверхню, що полегшує очищення. Спроектований з увагою до деталей і естетики. Стійкість до вологи та грибка. Швидкий монтаж...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 11 863 ₴

