Мийка Oltens Gravan чорна 72400300 2-камерна

- В наявності
- Код: 111412057
11 667 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens Gravan Czarny (72400300). Мийка. Oltens Gravan. в чорному кольорі - це ідеальне поєднання сучасного дизайну та практичних рішень, що робить його відмінним вибором для сучасних кухонь. Мийки. - це ключовий елемент кожної кухні, що поєднує естетику з функціональністю. Вибір відповідної моделі може суттєво вплинути на комфорт приготування їжі та миття посуду. Розміри та тип мийки. Модель. Oltens Gravan. має розміри. 78 см на 50 см. , що робить її придатною для більшості стандартних кухонних просторів. Вона була спроектована з. двома камерами. , що збільшує її...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для змішувача |
| Кількість камер | 2 камерні |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Граніт |
| Мoдель | Gravan |
| Монтаж | Вбудований |
| Піддон | Без піддона |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 11 667 ₴



