Душовий піддон Besco Axim UltraSlim 120x80см BAX128P

- В наявності
- Код: 55280388
12 020 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний підлоговий душовий піддон Axim Ultraslim 120x80 Besco безкоштовно сифоном. Код продукту: #BAX-128-P. Besco - польський бренд = найвища якість! Прямокутний піддон, сумісний з кабінами того ж розміру. Сучасний дизайн і висока функціональність. Комфорт використання для кожного - низький поріг входу. Піддон підходить для більшості кабін, доступних на ринку з радіусом r55. Найвищої якості акрил. Піддон інтегрований з обшивкою - не потрібно обшивати його плиткою. Легкий і швидкий монтаж. Антибактеріальне покриття. Стійкість до подряпин. Піддон має атестати та сертифікати відповідно до стандарту...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 cm мм |
| Глибина | 2,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Axim Ultraslim |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 12 020 ₴



