Мийка Ideal Standard T296701

- В наявності
- Код: 73509891
14 199 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Standard (T296701). Умивальники є невід'ємною частиною кожної ванної кімнати, вони є не лише практичним елементом обладнання, але й важливим елементом оформлення інтер'єру. Вибір відповідного умивальника має ключове значення для створення гармонійного та функціонального простору, який відповідатиме як естетичним, так і практичним вимогам. Тому варто звернути увагу на різноманітність доступних моделей та їх ключові характеристики, які слід враховувати під час покупки. У цьому описі ми представляємо переваги стільникового умивальника. Ideal Standard (T296701). , який поєднує. елегантність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 13 см мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Strada II |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Оздоблення | Глянець |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 14 199 ₴

