Душова кабіна без піддону Besco Eco-N 100см EN100195C

- В наявності
- Код: 113488825
12 218 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіна душова ECO-N. Тип кабіни: Walk-in, стіна стаціонарна. Розмір: 100x195. Товщина скла: 6 мм, загартоване. Колір скла: Прозорий. Тип дверей: Одночастинні. Регулювання на профілях: 98-100 см. Матеріал профілів: Алюміній. Обробка профілів і кронштейна: Хром глянець. Покриття: ProClean. Напрямок: Універсальний Л/П. Спосіб монтажу: Піддон, підлога. У комплекті: Кронштейн та інструкція монтажу. Довжина поперечини стабілізуючої / кронштейна: 120 см. Дуже стабільний і функціональний дизайн. Регулювання до стіни, нивелювання нерівностей стіни. Гарантія: 3 роки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Besco |
| Мoдель | Eco-N |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 12 218 ₴

