Душовий піддон Schedpol Competia New 80x120см 34838

- В наявності
- Код: 111338652
13 595 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL Competia New прямокутний піддон з відводом посередині короткої сторони 80x120 см 3.4838. Серія поєднує простоту класичної висоти з сучасним трендом плоскості. Завдяки інтеграції піддона з основою Stabilsound Plus® та обрамленню всього естетичною панеллю монтаж є надзвичайно простим, чистим і швидким. У комплекті, окрім піддона, є швидкопотоковий сифоном (66 л/хв) з хромованим грибком. Технічні дані: прямокутний. розміри: 80x120 см. висота: 12 см. глибина: 2,5 см. діаметр відводів: Ø 90 мм. технологія: Stabilsound Plus®. у комплекті: піддон+сифон...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 13 595 ₴

