Душовий піддон New Trendy Ideo 90x90x5см B-0319

- В наявності
- Код: 37694219
14 500 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Ideo 90x90x5 B-0319. Душові піддони є ключовим елементом обладнання кожної ванної кімнати, впливаючи на її функціональність та естетику. Вибір відповідної моделі може мати істотне значення для комфорту використання, а також для оформлення всього простору душової. Серед доступних на ринку продуктів, душовий піддон New Trendy Ideo 90x90x5 B-0319 вирізняється сучасним дизайном та практичними рішеннями, які безумовно задовольнять очікування користувачів. Варто звернути увагу на ключові характеристики, які слід врахувати при виборі ідеального рішення. Матеріал і розміри...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5,5 cm мм |
| Глибина | 5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Ideo |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 14 500 ₴






