Мийка Reginox Amsterdam 43см сірий сріблястий 1-камерна

- В наявності
- Код: 92451424
12 782 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Елегантна гранітна мийка Mini Amsterdam 760.0 голландського виробника Reginox має містку підставку та дренаж. Завдяки чистим лініям і мінімалістичному дизайну ідеально підходить для кухні в сучасному стилі. Підставка глибиною 18 см достатня для зручного миття більшості посуду. За допомогою практичного дренажу можна ставити посуд і овочі під час очищення або розморожування їжі. За запитом безкоштовно просвердлимо додаткові отвори в мийці під дозатор миючого засобу або управління подрібнювачем. Мийка монтується зверху, мінімальна ширина шафки - 60 см. Мийка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reginox |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 18 см мм |
| Довгий бік | 76 см см |
| Додаткова інформація | Мийка, що спливає |
| Кількість камер | 1 камерний |
| Коротка сторона | 43,5 см см |
| Матеріал | Композитний |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Вбудований |
| Слив | Слив без відливу |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 76 см мм |
- Ціна: 12 782 ₴



