Душова кабіна Rea Aero Ombre 110см REAK2465

- В наявності
- Код: 170095239
12 453 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea Aero Ombre 110cm REAK2465. Rea Aero Ombre 110cm REAK2465. це сучасна душова перегородка, яка поєднує в собі. функціональність. та. естетику. В епоху мінімалістичних ванних кімнат, ця модель вирізняється унікальним градієнтним ефектом та міцним виконанням. Це ідеальна пропозиція для людей, які цінують комфорт використання та елегантний вигляд. Матеріали та оздоблення. Душова перегородка. Rea Aero. виготовлена з. безпечного загартованого скла. товщиною. 8 мм. Завдяки цьому, вона характеризується не лише. міцністю. , але й. елегантністю. , яка збагачує інтер'єр ванної кімнати...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 cm мм |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 mm мм |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 12 453 ₴










