Душовий піддон Duravit 1700x750 серія D-Code 720100000000000

- В наявності
- Код: 17263770
14 238 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акриловий душовий піддон. розміри: 1700 x 750 мм. Товщина: 85 мм. матеріал: санітарний акрил. колір: альпійський білий. діаметр зливу: 90 мм. для монтажу піддона необхідно використовувати. набір кріплень і фіксацій. (для замовлення окремо, див. пов'язані продукти). Набір дренажу не входить до складу комплекту, слід звернутися до пов'язаних продуктів, щоб отримати відповідний тип
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 170 см см |
| Коротка сторона | 75 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 170 см мм |
- Ціна: 14 238 ₴


