Душовий піддон Rea Bazalt 80x100 REAK7000

- В наявності
- Код: 168043948
12 453 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон БАЗАЛТ КАРАРА 80x100 REA. Технічні дані: Матеріал: Композитний матеріал SMC. Колір: Білий з кам'яним візерунком. Розміри: 80x100 см. Висота: 2,5 см. Сифон: низький в комплекті. Монтаж: встановлюваний, вбудований, з можливістю підрізання. (шаблон для різання на дні піддону). Розташування зливу: Біля коротшого краю. Стійкість до змін температури. Піддон низькопрофільний. Пропонуємо вам нову серію душових піддонів компанії REA. Пропонований продукт - це гармонія якості, функціональності та естетики. Виготовлений з поліестерової смоли в технології SMC,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Bazalt |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 12 453 ₴






