Душовий піддон Duravit D-Code 1800x900 720165000000000

- В наявності
- Код: 47125554
14 698 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
• - колір: білий. - розмір: 180 x 90 см. - висота 8,5 см. - глибина: 6 см. - вага: 31,5 кг. - матеріал: санітарний акрил. - діаметр зливу: діаметр 90 мм. • Прямокутний піддон у білому кольорі від бренду Duravit з серії D-Code. Розміри продукту становлять 180 x 90 x 8,5 см, а його глибина - 6 см. Діаметр зливу - 90 мм. • Піддон виготовлений з високоякісного санітарного акрилу. • Запрошуємо також ознайомитися з усім асортиментом продукції від бренду Duravit та з асортиментом інших виробників, також доступних у нашій пропозиції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6 см мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 180 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 14 698 ₴


