Душова кабіна без піддону Besco Eco-N 110см EN110195C

- В наявності
- Код: 113488826
13 097 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Eco-N 110 (EN110195C). Душові кабіни є важливим елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи функціональність з естетикою. Кабіна Besco Eco-N 110 - це відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт та мінімалістичний дизайн. Завдяки своїй конструкції та використаним матеріалам, модель не тільки чудово вписується в інтер'єр, але й забезпечує комфорт використання під час щоденних купань. При виборі такого рішення варто звернути увагу на різні аспекти, такі як матеріали, розміри, тип монтажу та функціональні властивості. Ключові характеристики кабіни Besco Eco-N 110...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Коротка сторона | 110 см см |
| Марка | Besco |
| Мoдель | Eco-N |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 13 097 ₴

