Душовий піддон Radaway Doros Plus D 120x90x5 SDRPD1290-01

- В наявності
- Код: 29652799
12 742 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Doros F акриловий прямокутний піддон 120x90см SDRF1290-01. Новинка від компанії RADAWAY! Найвищої якості акриловий піддон RADAWAY Doros F, що характеризується антибактеріальною поверхнею та стійкістю до зміни кольору. Продукт на 100% польський! Варіант продукту. Перший бік: 120см. Другий бік: 90см. Колір піддону: Кашеміровий Камінь. Сифон: Economy. Найважливіші характеристики продукту. висота лише 55мм. піддон. виготовлений з найвищої якості санітарного акрилу. доступний у трьох варіантах: білий гладкий, білий зі структурною фактурою та антрацитовий зі структурною...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Глибина | 5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 12 742 ₴




