Душова кабіна без піддону Rea Punto 90x90 REAK0867

- В наявності
- Код: 111696017
12 847 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea Punto 90x90 REAK0867. Душові кабіни - це невід'ємний елемент сучасних ванних кімнат, що поєднує в собі функціональність, естетику та комфорт використання. Модель Rea Punto 90x90 REAK0867 - це відмінне рішення для тих, хто шукає ідеальну душову кабіну для малих та середніх інтер'єрів. Завдяки різноманітності моделей, кожен може знайти щось для себе. При виборі відповідної кабіни варто звернути увагу на матеріали, типи та системи відкривання дверей, які можуть значно покращити комфорт щоденних купань. Дизайн і матеріали. Модель розміром 90 см x 90 см - це...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Punto |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 12 847 ₴

