Душовий піддон New Trendy Columbus 80x80x14см B-0286

- В наявності
- Код: 28852397
12 689 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратний акриловий піддон COLUMBUS 80x80x14 см на стиропоровій основі з обшивкою компанії New Trendy. Один з найпопулярніших піддонів на ринку. Використана технологія виробництва гарантує довговічність, стабільність та легкий монтаж. Особливості піддону. Акриловий піддон, квадратний,. Білий, глянцевий,. Піддон вирізняється посиленою конструкцією, завдяки чому він довговічний і витривалий до навантажень,. Швидкий монтаж безпосередньо на підлозі,. Інтегрована обшивка,. Гладка, антибактеріальна поверхня, що полегшує очищення,. Стійкий до вологи та грибка,. Випуск діаметром 90 мм,. Кількість ніжок...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 cm мм |
| Глибина | 14 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 80 cm см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Columbus |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 12 689 ₴

