Душовий піддон Radaway Doros D Stone 120x80см чорний SDRD12800154S

- В наявності
- Код: 162055418
12 887 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний піддон Doros D Stone Чорний 120x80 Radaway. Об'єктом продажу є прямокутний піддон. Doros D Stone Чорний. Акриловий піддон, дуже плоский, призначений для монтажу безпосередньо на підлозі з отвором для сифону діаметром 90 мм. Для піддонів з цієї серії підходять сифони TB90, TB21, TBXS, R500, R580, R510, R400SLIM, 4R00W SLIM (доступні на іншій нашій аукціоні). Особливості піддону. Піддон виготовлений з акрилу. Має антибактеріальну поверхню, що полегшує очищення. Спроектований з увагою до деталей та естетики. Стійкість до вологи та цвілі. Швидкий монтаж та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 cm мм |
| Глибина | 80 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 12 887 ₴



