Душовий піддон Roca Malaga 90x90x13см Compact Rondo R-55 A276260000

- В наявності
- Код: 28570389
12 479 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca MALAGA 90x90x13 Compact Rondo R-55 A276260000. Душові піддони. це невід'ємний елемент кожної ванної кімнати, який виконує ключову роль в оформленні простору та забезпеченні комфорту під час щоденних купань. Вибір відповідного піддону впливає не лише на естетику інтер'єру, але й на функціональність всієї душової кабіни. Півкруглі моделі, такі як піддон Roca MALAGA, є відмінним рішенням для тих, хто цінує сучасний дизайн та практичність. У цьому описі ми розглянемо ключові характеристики, які варто врахувати при виборі продукту, щоб він відповідав...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 13 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті, Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Malaga |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 12 479 ₴



