Душова кабіна Deante Prizma 110см золото шліфоване KTJ_R31P

- В наявності
- Код: 180639200
14 947 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Властивості: рейлінги: короткий до стіни перпендикулярної/довгий до стіни паралельної. Обробка: Висота [мм]: 1950. Двері обертові: Так. Ширина [мм]: 1100. Обробка скла: прозоре. Покриття Active Cover: Так. Товщина загартованого скла [мм]: 6. Можливість монтажу без піддону: Так. Найважливіша інформація. Можливість з'єднання з другою розсувною стінкою та стінкою душовою walk-in Prizma. У комплекті є два рейлінги – короткий і довгий. Безпечне і міцне загартоване скло. Інноваційне і легке в обслуговуванні покриття - золото шліфоване. Можливість застосування спеціалізованого...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Коротка сторона | 110 см см |
| Мoдель | Prizma |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 14 947 ₴


