Душова кабіна Rea Bler 110x195см REAK7630

- В наявності
- Код: 82359240
13 109 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea Bler 110x195 REAK7630. Rea Bler це не лише необхідність для щоденної гігієни, а також час для відпочинку, на який ти заслуговуєш після цілого дня. Ми доклали всіх зусиль, щоб, окрім висококласної функціональності, продукт був також унікальним елементом у твоїй ванній кімнаті і приносив задоволення не лише для твого тіла, а й для очей. Дозволь собі зробити так, щоб твоя ванна кімната стала чимось більшим, ніж просто місцем для освіження. Чорні профілі в поєднанні з прозорим склом - це нічого іншого, як ідеальна рівновага в дизайні всього продукту. Чорні лінії, що проходять...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Bler |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 13 109 ₴





