Душовий піддон New Trendy Mild Stone 90x90см B0540

- В наявності
- Код: 130634916
12 926 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Mild Stone 90x90 B0540. New Trendy Mild Stone 90x90 B0540. це елегантний піддон, який поєднує в собі. сучасний дизайн. та. високу функціональність. Ідеально підійде для будь-якої ванної кімнати, пропонуючи не лише комфорт використання, але й естетичний вигляд. Вибір відповідного піддону має ключове значення для загальної організації інтер'єру, тому варто звернути увагу на його. матеріал. ,. форму. та. систему зливу. Матеріал і розміри. Піддон виготовлений з. акрилу. це продукт, який характеризується. легкістю. та. стійкістю до вологи. Завдяки цьому він легкий у...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Mild Stone |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 12 926 ₴





