Душовий піддон Schedpol Schedline Sharper 80x95x4,5см 3SS2P8095

- В наявності
- Код: 131716226
12 978 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Schedpol Schedline Sharper. Schedpol Schedline Sharper. це сучасний піддон, який поєднує в собі. функціональність. та. елегантний дизайн. Це продукт, який не тільки полегшує щоденну гігієну, але також значно впливає на естетику інтер'єру ванної кімнати. Вибір відповідного піддону є ключовим для комфорту використання та оформлення простору, а модель. Schedpol Schedline Sharper. безсумнівно, задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Матеріал і розміри. Піддон виготовлений з. високоякісного санітарного акрилу. , який характеризується винятковою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 95 см мм |
- Ціна: 12 978 ₴

