Душовий піддон Schedpol Schedline Libra White Stone 80x80см 3SPL4K8080

- В наявності
- Код: 93867680
13 779 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратний душовий піддон LIBRA Smooth White 80x80 Schedpol Schedline, білий. Форма: квадратна. Матеріал: композит Stonicryl®, багатошаровий композит, що зміцнює конструкцію дна і країв піддону, доступний у гладкій версії з високим блиском або з матовим мінеральним ефектом (кам'яна структура поверхні). Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90mm. Висота: 3cm. Глибина: ухил до 2%. УВАГА! Піддон продається без сифона, підходящий сифона SDBD40WC, SDBD40WB. Серія Libra пропонує мінімалістичний дизайн у поєднанні з комфортом щоденного використання. Відсутній...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 13 779 ₴

