Душовий піддон Schedpol COMPETIA NEW 90x90x12 STABILSOUND 3.4698

- В наявності
- Код: 101406298
13 333 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL Competia New 3.4698 п'ятикутний піддон 90x90 см. Класичний акриловий піддон SCHEDPOL Competia New, інтегрований з основою з пінополістиролу, повністю оброблений естетичною акриловою панеллю. Найважливіші характеристики продукту. класичний піддон висотою 120 мм. повністю оброблений естетичною акриловою панеллю. інтегрований з основою Stabilsound. гладка поверхня з тривалим блиском, що полегшує підтримання піддону в чистоті. термоізоляція. завдяки використанню акрилу санітарного класу найвищої якості. акустична ізоляція, що підвищує комфорт щоденного купання. заводські канали...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 cm мм |
| Глибина | 2,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Competia New |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 13 333 ₴






