Душовий піддон Schedpol Estra 90x90см 3Sp.E3O-9090

- В наявності
- Код: 82303035
19 422 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat. 3SP.E3O-9090. Довжина: 90см. Ширина: 90см. Радіус: R55. Висота: 4,5см. Глибина: 1,5см. Форма: півкругла. Матеріал: композит Stonicryl®. Колір: білий. Магнітна накладка: композит Stonicryl®. Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 52мм. Гарантія: 15років. Душові піддони цієї серії є одними з найнижчих (4,5 см), що, наприклад, полегшує їх монтаж в підлозі. Серія має стильну магнітну накладку зливу, розташовану вздовж довшої сторони. Завдяки використанню технології Stabilsound Plus ® душові піддони цієї серії заповнені та герметизовані знизу, тому не...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 cm мм |
| Глибина | 1,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 52 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Estra |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 19 422 ₴







