Мийка Oltens Stalvask сталевий 71101100 1-камерна

- В наявності
- Код: 135622033
13 753 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens Stalvask Stalowy 71101100. Мийка. Oltens Stalvask Stalowy 71101100. це відмінне рішення для тих, хто цінує елегантність та практичність на кухні. Його сучасний дизайн та функціональність роблять його ідеальним для різноманітних інтер'єрних рішень. Завдяки ретельно продуманим розмірам та високоякісним матеріалам, ця модель безумовно задовольнить потреби навіть найвимогливіших користувачів. Розміри. Розміри цієї мийки ретельно продумані, що робить її ідеальною для більшості кухонних просторів. Довша сторона становить 54...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Немає |
| Довгий бік | 54 см см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 камерна |
| Коротка сторона | 44 см см |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | Stalvask |
| Монтаж | Вбудований |
| Сушарка | Без сушарки |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 44 см мм |
- Ціна: 13 753 ₴



