Душовий піддон Radaway Delos D 90x75 лівий білий 4D17515-03L

- В наявності
- Код: 21193606
13 267 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Delos D прямокутний піддон з обшивкою 100x75см. Прямокутний душовий піддон RADAWAY Delos D, виготовлений з високоякісного санітарного акрилу, в комплекті з ніжками та знімною обшивкою. Варіант продукту. Перший бік: 100см. Другий бік: 75см. Найважливіші характеристики продукту. висота піддону: 150мм. в комплекті. знімна обшивка. а також монтажні ніжки. отвір для сифона діаметром 90мм. піддон. виготовлений з високоякісного санітарного акрилу. стійкий до забруднень. а також негативного впливу гарячої та холодної води. легкий у догляді. завдяки гладкій...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 75 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Delos D |
| Форма | Прямокутні |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 13 267 ₴





