Душовий піддон Besco Axim Ultraslim Stone Effect 100x90 BAX109PCN

- В наявності
- Код: 155094464
15 616 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
в комплекті: прямокутний піддон Axim ultraslim кам'яний ефект. Besco. маскувальна решітка зливу. сифони, що очищуються зверху. Виробник - Besco. Модель - axim stone effect. Код виробника - #BAX-109-PCN. Найвища якість матеріалів, з яких виготовлені піддони BESCO® є гарантією їхньої міцності та стійкості до пошкоджень. Форма піддонів. AXIM ULTRASLIM. дозволяє монтаж піддона на підлозі або вбудовування його в основу. злив Ø 50 мм. легкий монтаж. стабільна конструкція. матеріал SMC. Гарантія виробника - 10 років (door-to-door)! Продукт виготовлений в Польщі. піддони AXIM ULTRASLIM...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 cm мм |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 15 616 ₴

