Унітаз Villeroy&Boch Architectura з кришкою, що повільно опускається 5684CL01

- В наявності
- Код: 172238805
15 262 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy & Boch Architectura. це синонім сучасних і елегантних рішень у ванній кімнаті. Підвісний унітаз розмірами 37 x 53 см з надійною системою. TwistFlush. це ідеальний вибір для тих, хто цінує не лише функціональність, але й естетику. Завдяки впровадженню інноваційних технологій, кожна деталь була ретельно опрацьована, щоб забезпечити не лише зручність використання, але й довговічність та надійність продукту. Однією з ключових переваг унітазу Villeroy & Boch є його. система змиву TwistFlush. , яка гарантує ефективне та економічне споживання води...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см мм |
| Довжина: | 53 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Architectura |
| Сидіння | Із сидінням із плавним опусканням |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Ширина | 37 см мм |
- Ціна: 15 262 ₴


