Душовий піддон Schedpol Etrusco White Stone 80см 3463BST

- В наявності
- Код: 155094536
13 870 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat. 3.463/B/ST. Довжина 80cm. Ширина 80cm. Радіус R55cm. Висота 3cm. Глибина спаду до 2%. Форма: півкругла. Матеріал: композит Stonicryl®. Колір: білий, структура каменю RAL 9016. Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90mm. Гарантія: 15 років. Акція: душовий піддон + сифоном з грибком білий мат. Серія Etrusco White Stone - це поєднання природи та елегантності в оформленні ванної кімнати. Кам'яна структура поверхні білого кольору не тільки додає шарму душовій зоні, але й гарантує безпеку використання – душовий піддон має клас антиковзання A...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Композит |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 13 870 ₴

