Душовий піддон New Trendy Mild 90x110 B0639

- В наявності
- Код: 130590312
13 779 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Новий трендовий Mild акриловий прямокутний піддон 90x110x4,5 см білий B-0639Серія: MildКод продукту: B-0639Гарантія виробникаРозмір: 90x110 смВисота: 4,5 смГлибина: 2,5 смОтвір для сифону Ø 90 ммТип: ПрямокутнийМатеріал: АкрилКолір: БілийМонтаж: на підлозіВисокоякісні піддони, виготовлені з сучасного, супер гладкого або структурного акрилового матеріалу. Забезпечують комфорт використання та підвищену стійкість до негативних зовнішніх факторів:- Висока стійкість до вицвітання, ударів, подряпин і тріщин.- Властивості, що гасить звук падаючої води.- Комфортна температура...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 13 779 ₴





