Сидіння для душового піддону Schedpol Schedline Sharper 75x100см біле 3SS1P75100

- В наявності
- Код: 113686859
13 897 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сидіння brodzik SHARPER 75x100x4,5 Schedline 3S.S1P-75100 з інтегрованим корпусом. Серія. Sharper. належить до найбільш класичних сидінь, натхненних природою, виготовлених у технології Standard plus. Низька висота, що становить всього 4,5 см, дозволяє його встановлення безпосередньо на підлозі, забезпечуючи безперешкодний доступ до душу, а також легкий і швидкий монтаж. Модель доступна в 4 формах: квадратній, прямокутній, півкруглій та п’ятикутній, а також у 3 кольорах: білий (гладкий), цементний (структура каменю) та чорний (структура каменю). робить сидіння...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Матеріал | Акрил |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 75 см см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 13 897 ₴

