Душовий піддон Ravak акриловий Kaskada Aneta LA 75x90см A003701220

- В наявності
- Код: 14164423
15 721 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ravak акриловий KASKADA ANETA LA 75x90cm A003701220. Душові піддони. відіграють ключову роль в оформленні кожної сучасної ванної кімнати. Пропонують не лише. функціональність, але й. естетику, яка впливає на загальний вигляд цього приміщення. Вибір відповідного рішення - це рішення, яке має значення не лише з перспективи комфорту використання, але й у контексті довговічності та безпеки. Модель. Каскада Анета. розмірами. 75 x 90 см. є відмінним прикладом сучасного піддону, що поєднує в собі практичність і естетику. Матеріал і розміри. Виконаний з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 cm мм |
| Глибина | 6 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Коротка сторона | 75 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Aneta |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 cm мм |
- Ціна: 15 721 ₴

