Кухонна мийка Franke UBG 611-78 XL горіхова 114.0575.070

- В наявності
- Код: 79870145
15 852 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Ubg 611-78 Xl. Горіховий 1140575070. Мийка. Franke Ubg 611-78 Xl. в кольорі. горіховий. це відмінне поєднання елегантності та функціональності, яке ідеально вписується в сучасні кухонні інтер'єри. Його правильний вибір має ключове значення для комфорту та зручності під час щоденних кухонних справ. Модель виконана з. фраграниту. , характеризується. високою міцністю. та естетикою, що робить її привабливим рішенням для будь-якого інтер'єру. Розміри та конструкція. Мийка має розміри. 78 см x 50 см. , що робить її відповідною для стандартних кухонь...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка, смисловий раковина |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | Urban UBG 611-78XL (горіховий) |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 15 852 ₴



