Душовий піддон Schedpol Cameron 70x100 3St.C1P-70100

- В наявності
- Код: 82303069
13 884 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція Schedline Schedpol CAMERON прямокутний піддон 70x100 см. Прямокутний класичний піддон CAMERON з пропозиції колекції Schedline, виготовлений за технологією Stabilsound та з інтегрованою передньою панеллю. Найважливіші характеристики продукту. класичний піддон прямокутний 70x100 см. білого кольору. висота 120 мм. отвір для сифона діаметром 90 мм. корисна. глибина піддону 25 мм. призначений. для монтажу безпосередньо на підлозі або для вбудовування в підлогу, що гарантує безпороговий доступ до душової зони. гладка поверхня з блискучим блиском, що полегшує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см мм |
| Глибина | 2 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Cameron Smooth White |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 13 884 ₴

