Унітаз Rea Carlo Mini Tornado REAC6806

- В наявності
- Код: 187117253
14 672 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
УНІТАЗ ПІДВІСНИЙ REA CARLO MINI TORNADO NF EDGE ЗОЛОТО-БІЛИЙ. Унітаз підвісний Rea Carlo Mini Tornado NF Gold Edge 49 см. Унітаз Rea Carlo Mini Tornado NF Gold Edge поєднує в собі елегантність і точність виконання, створюючи тонкий акцент розкоші у вашій ванній кімнаті. Біла кераміка контрастує з ніжним, металевим золотим краєм, що надає йому виняткової класу і робить стильним доповненням інтер'єру. Завдяки компактним розмірам (49 см довжини), модель ідеально підходить для просторів з обмеженою площею — розроблена з думкою про гостьові ванні кімнати,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см мм |
| Довжина: | 49 см мм |
| Додаткова інформація | Без фланця |
| Оздоблення | Глянець |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Спосіб встановлення | Підвісна |
| Ширина | 36,5 см мм |
- Ціна: 14 672 ₴




