Душовий піддон Polimat West New 110x90см 00352

- В наявності
- Код: 85879999
14 462 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Polimat West New 110x90cm (00352). Душові піддони - це невід'ємний елемент сучасних ванних кімнат, що поєднує в собі естетику, функціональність та комфорт використання. Вибір відповідної моделі має ключове значення для щоденного комфорту та стилю оформлення ванної кімнати. Модель Polimat West New розмірами 110x90 см - це відмінне поєднання елегантності з сучасними рішеннями, які роблять кожну ванну приємністю. Пропонований душовий піддон вирізняється прямокутною формою, ідеальною для різноманітних планувань ванних кімнат, а його естетичний вигляд надає інтер'єру...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | West New |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 14 462 ₴

