Унітаз з кришкою, що м'яко закривається Emporia Lex 1.0 EMP1148

- В наявності
- Код: 182912458
13 937 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз підвісний без обідка з кришкою, що м'яко закривається LEX 1.0 49,5x35 1148 Emporia. Унітаз підвісний без обідка з кришкою, що м'яко закривається Lex 1.0 марки Emporia - це пропозиція, яка поєднує сучасний дизайн з практичними рішеннями, ставлячи на комфорт використання, функціональність та естетику, яка без труднощів впишеться в будь-яку ванну кімнату - від мінімалістичних до більш класичних інтер'єрів. Виконаний в елегантному, позачасовому кольорі білого та з високоглянцевим покриттям, чудово відповідає очікуванням сучасних користувачів, які шукають обладнання, що є...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Emporia |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 26 см мм |
| Довжина: | 49,5 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Матеріал | Кераміка |
| Оздоблення | Глянець |
| Сидіння | Із сидінням із плавним опусканням |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Спосіб встановлення | Підвісна |
| Ширина | 35 см мм |
- Ціна: 13 937 ₴




